Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pokec po tréninku

Goto down 
+8
Petr Zemánek
La madame
Dejvid Kejn
Tanner
Capox
dragonetty
Offspring
Hory
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty9/1/2008, 12:25 pm

OMG teď zrovna musim být nemocnej Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty10/1/2008, 2:12 pm

Jo hrozne nam chybis ............ lol!
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty10/1/2008, 5:32 pm

Pavel napsal:
Jo hrozne nam chybis ............ lol!

Tak to je dobře aspoň mě vřele přivítáte What a Face pořádným záhulem
Návrat nahoru Goto down
La madame




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 21. 01. 08

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty21/1/2008, 7:30 pm

ahoj všem,
pořádáme zájezd do Hollandu na podporu Ondry "SPEJBLA" Hutnika,
Jirka by tam měl být taky takže vám nabízím místa v autobusu, pro toho kdo chce jet a nemá čím nebo je pro něj výhodnější jet busem... takže bus odjiždí z prahy v noci 14./15.3. a vracime se v noci 15./16.3. cena cca! 1400kc za cestu. pokud by vás bylo víc, tak se pro vás stavíme v CV:) registrace a informace na chavra@seznam.cz (jmeno,mesto,telefon!!!, registr.cislo např.OP)
PS for Jirka: od ségry Klary Charvátové, byla bych ráda kdyby jel aspoň pan Koníček:)
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty24/1/2008, 10:26 pm

Dnešní trénink byl mazec už na sobě poznávám velké zlepšení ve fíze Very Happy Tak že díky Offspringovi a Jirkovi jste good trenéři....
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty29/1/2008, 10:29 pm

Tak dnes se mi to hafec líbylo i ta fýza jo zase v pohodě Smile ....Jen mě štve že nás je tam furt tak hodně pač je tam pak málo místa Sad ..
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty30/1/2008, 12:22 am

Hory napsal:
Tak dnes se mi to hafec líbylo i ta fýza jo zase v pohodě Smile ....Jen mě štve že nás je tam furt tak hodně pač je tam pak málo místa Sad ..

ty bys mohl dělat kronikáře čéče..jinak jsem rád, že se ti tréninky líbí a doufám, že to tak je i u ostatních. pirat Arrow pirat Arrow pirat scratch
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty30/1/2008, 1:09 am

Na nedostatek mista si v my stezovat nemuzem bounce
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty30/1/2008, 4:44 pm

ty bys mohl dělat kronikáře čéče..jinak jsem rád, že se ti tréninky líbí a doufám, že to tak je i u ostatních. pirat Arrow pirat Arrow pirat scratch[/quote]

HH klidně , uplně mě potěšilo jak si říkal že v nejbliší době možná někdo pujde do pokročilých ...To mě hodně potěšilo Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty2/2/2008, 1:09 pm

Už se na tebe těšíme , čerstvý maso do mlýnku Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty3/2/2008, 7:48 pm

dragonetty napsal:
Už se na tebe těšíme , čerstvý maso do mlýnku Twisted Evil


Very Happy Very Happy TJN jen doufám že zrovna já budu ten kdo se tam dostane What a Face aspoň by vástam z doslechu nebylo 5 , ale 6 Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty6/2/2008, 11:40 pm

hh sem na tebe zvedavej , aby te to nadseni pak nepreslo Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty7/2/2008, 12:10 am

dragonetty napsal:
hh sem na tebe zvedavej , aby te to nadseni pak nepreslo Twisted Evil

To je taky pravda Smile , ale myslymsi že ze začátku budu dostávát jak pes a pak se díky tomu jak budu dostávat budu zlepšovat Smile a díky pár lidem který mě trénují Smile to bude v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Capox




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 24. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty7/2/2008, 3:55 pm

Hory napsal:
dragonetty napsal:
hh sem na tebe zvedavej , aby te to nadseni pak nepreslo Twisted Evil

To je taky pravda Smile , ale myslymsi že ze začátku budu dostávát jak pes a pak se díky tomu jak budu dostávat budu zlepšovat Smile a díky pár lidem který mě trénují Smile to bude v pohodě.
Hory ty s tim nejak moc pocitas ne Very Happy si myslim ze tam jsou daleko lepsi borci ktery by mohli k pokrocilim...kdyz my chcipame z nasich treninku co teprv u pokrocilich kde by sme meli drzet tempo treba s Jirkou - nedosli by jsme domu
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty8/2/2008, 1:29 am

Capox napsal:
Hory napsal:
dragonetty napsal:
hh sem na tebe zvedavej , aby te to nadseni pak nepreslo Twisted Evil

To je taky pravda Smile , ale myslymsi že ze začátku budu dostávát jak pes a pak se díky tomu jak budu dostávat budu zlepšovat Smile a díky pár lidem který mě trénují Smile to bude v pohodě.
Hory ty s tim nejak moc pocitas ne Very Happy si myslim ze tam jsou daleko lepsi borci ktery by mohli k pokrocilim...kdyz my chcipame z nasich treninku co teprv u pokrocilich kde by sme meli drzet tempo treba s Jirkou - nedosli by jsme domu

Ale zase jen tak budeš lepší , čim víc tim líp a když chcípáš jde vidět že je to poctivý Very Happy Smile ....Mě dopředu žene to že chci být lepší nšž ti nejlepší dokud tu jsou lepší tak se budu snažit!!!! Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty13/2/2008, 7:04 pm

Ty voe včéra nás tam bylo mocccccc!!!!Nedela se tam hnout Crying or Very sad , a na konci ta fýza byla hustá , ale rekord na dřepi jsme nepokořily Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty13/2/2008, 9:52 pm

Ty voe jak to tady tak procitam , ty musis vsude vykladat na potkani ze chodis na muay thai k Jirkovi Zakovi ne?

Furt ty samy keci dokola
Návrat nahoru Goto down
Petr Zemánek

Petr Zemánek


Poeet p?íspivku : 38
Age : 35
Registration date : 05. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: ...   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty14/2/2008, 2:44 pm

Dragonetty, nechci se do tebe nějak navážet hele, ale myslim si že nemáš někomu nadávat.. je jedině dobře, že to někoho takhle nadchlo..

Jinak v patek dorazim, zdravim všechny Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Petr Zemánek

Petr Zemánek


Poeet p?íspivku : 38
Age : 35
Registration date : 05. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jeste bych neco pridal.. :))   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty14/2/2008, 2:49 pm

Musim rict, ze se mi libi ted zmena treninku.. pocatecni rozcvicka je zajimavejsi a myslim si, ze da vic nez svihadlo, cvici se vic technik atd.. takze good
Návrat nahoru Goto down
Capox




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 24. 11. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty14/3/2008, 11:24 am

Zdar,neví někdo jestli Jirkovo zápas poběží v TV?V jednom časáku sem našel že ten turnaj začíná 16.března.Jakej program a v kolik...jediny co jsem nasel bylo myslím v pondělí od 9 a to bylo posaný jako fight club tak nevim
Návrat nahoru Goto down
Prázdná hlava




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 16. 03. 08

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cus offspring :D   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty16/3/2008, 8:27 pm

Zdravim všechy mám takovej menší dotaz nebude problem když nastoupim mimo nábor už jsem to chvilku dělal ale z časových důvodů jsem toho nechal ten čas sice neni furt blbá práce no co už ale tak neba mě lenivět co se týče vybavení to snad i mám jestli stačí bandáže,boxerky,holení chrániče,skusku a trenýrky abych vypadal dobře ty jsou nejduležitější Very Happy Very Happy příjemný ten satén dobře to větrá Very Happy Dík za odpověd PS: Nesnášim menicimbál Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
speed_girl

speed_girl


Poeet p?íspivku : 3
Age : 38
Localisation : chomutov
Registration date : 15. 01. 08

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty21/3/2008, 2:49 pm

Zdar, sice tady nejsem headmaster, ale nikdo se nemá k odpovědi, takže klidně přiď, u začátečníků je na skoro každým tréninku někdo nový, čt, út 17-19hod, chrániče sebou...včetně těch saténovejch trenek ať mam na co koukat afro
Návrat nahoru Goto down
Prázdná hlava




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 16. 03. 08

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty22/3/2008, 8:52 pm

Wow zase nejáká zlá ženská chodí na thaibox jo tééda když jsem chodil dřív byly tam dokonce snad tři no aspon mě to bude víc bavit jinak už jsem volal ohledně tréninků takže to info stejně neni ani tak za potřebí,ale dík a nééé že mě zmlátíš až tam přijdu geek jsem lehká váha Smile jinak trenky už mám zabalený v tažce lol! ale v úterý se stejne asi domluvim,že se rozhejbu nejdřív sám už nejsem nejmladší a hlavně mám noční a s momentální kondicí bych to nepřežil na noční tak zatim
Návrat nahoru Goto down
Mrsina




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 11. 08. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty13/4/2008, 7:03 pm

Prvni trenink byl perfektni! ted me tam uvidite asi castejs Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Petr Zemánek

Petr Zemánek


Poeet p?íspivku : 38
Age : 35
Registration date : 05. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty15/4/2008, 12:06 am

Tak jak probihaj treninky? Chodi hodne lidi? Ja se ukazu az po mature, takze tak za mesic, ale uz mi to chybi.. z 68 Kg je najednou 74.. takze bude co shazovat Smile)
Návrat nahoru Goto down
Mrsina




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 11. 08. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty23/5/2008, 10:57 pm

Treninky jsou cim dal tim vic intenzivnejsi Sad ..a to se mi cim dal tim vic libi cheers ...asi ne nadarmo rika offspring "Co boli to roste!".
Hlavne aby chodili lidi.Mejte se zdar Very Happy flower
Návrat nahoru Goto down
Petr Zemánek

Petr Zemánek


Poeet p?íspivku : 38
Age : 35
Registration date : 05. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brno..   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty30/5/2008, 10:27 pm

Přeju hodně štěstí k zítřejšímu gala v Brnu Márovi a Iron Offspringovi.. Smile) For Elgoo !!! Smile)
Návrat nahoru Goto down
ok.samuraj

ok.samuraj


Poeet p?íspivku : 2
Age : 33
Registration date : 23. 09. 08

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: prosba   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty23/9/2008, 4:18 pm

Dobrý den, chci se zeptat na nábor 1.10.2008 chtěl bych se přihlásit, v kolik to bude abych přišel včas a co s sebou díky Hudy
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty23/9/2008, 8:11 pm

ciao

treninky jsou od 5 hodin , byt tam 10 min pred
sebou pohodlny obleceni volny na trenovani a hlavne odpocaty telo Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
ok.samuraj

ok.samuraj


Poeet p?íspivku : 2
Age : 33
Registration date : 23. 09. 08

Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty24/9/2008, 9:18 am

dragonetty napsal:
ciao

treninky jsou od 5 hodin , byt tam 10 min pred
sebou pohodlny obleceni volny na trenovani a hlavne odpocaty telo Twisted Evil
díky, určitě přijdu. mám boxerky 8 OZ i 10 OZ asi si mám vzít 8 co, je mi 17 a moje váha je 64 kg díky Hudy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pokec po tréninku
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: pokec (vzkazy)-
Přejdi na: