Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pokec po tréninku

Goto down 
+8
Petr Zemánek
La madame
Dejvid Kejn
Tanner
Capox
dragonetty
Offspring
Hory
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty21/11/2007, 6:33 pm

Pište sem všechno What a Face
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty21/11/2007, 6:36 pm

Ahoj lidi pište sem všechno Smile...A hlavně co si myslíte o tréninku What a Face
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty23/11/2007, 3:09 pm

Tenhle čtvrteční trénink se mi líbil ...Hlavně proto že nám Jirka Žák ukázal co se stane když to uděláme špatně , a teky se mi líbilo že ten co držel lapy mohl druhou rukou vracet nečekané udery Smile cheers
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty23/11/2007, 10:03 pm

Hory napsal:
Tenhle čtvrteční trénink se mi líbil ...Hlavně proto že nám Jirka Žák ukázal co se stane když to uděláme špatně , a teky se mi líbilo že ten co držel lapy mohl druhou rukou vracet nečekané udery Smile cheers

Tak hlavně, že se ti líbilo a ať ti to vydrží..bomby jsou základ pirat drunken
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty24/11/2007, 9:32 pm

Offspring napsal:
Hory napsal:
Tenhle čtvrteční trénink se mi líbil ...Hlavně proto že nám Jirka Žák ukázal co se stane když to uděláme špatně , a teky se mi líbilo že ten co držel lapy mohl druhou rukou vracet nečekané udery Smile cheers

Tak hlavně, že se ti líbilo a ať ti to vydrží..bomby jsou základ pirat drunken

No to doufám What a Face už se těšim na Uterý ........... Jo a chtěl bych se zeptat zda web máster ještě funguje pač ty str jsou v některých sekcích staré neupravené atd..Pokud někoho scháníte tak já trochu dělám do stránek ...Pro věží zájem mi napište soukromě a nebo na ICQ:196292144 bounce pirat
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty24/11/2007, 9:53 pm

Offspring Oldschool........ Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Capox




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 24. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty24/11/2007, 10:42 pm

Hory napsal:
Tenhle čtvrteční trénink se mi líbil ...Hlavně proto že nám Jirka Žák ukázal co se stane když to uděláme špatně , a teky se mi líbilo že ten co držel lapy mohl druhou rukou vracet nečekané udery Smile cheers

No to souhlasim ve čtvrtek to byla pecka!A to sem ani neveřil že se po úterku rozhejbu :-) Tešim se na příští trénink Wink
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty25/11/2007, 2:09 pm

Cuz Capo těšim se na úterý až se zase pokopem Very Happy What a Face
Návrat nahoru Goto down
Tanner




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 14. 05. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty25/11/2007, 4:07 pm

koukam enthusiasm tady nechybi cyclops ...nadseni vule je zaklad Smile
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty25/11/2007, 6:11 pm

Sem zvedavej na to nadseni po prvnim sparingu Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty26/11/2007, 8:01 pm

Pavel napsal:
Sem zvedavej na to nadseni po prvnim sparingu Twisted Evil

Na sparing se právě taky těšim dostanu přes hubu a co , jsem Čech a neměl bych se vzdávat po každem prvním neuspěchu Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty27/11/2007, 10:46 pm

Hory napsal:
Pavel napsal:
Sem zvedavej na to nadseni po prvnim sparingu Twisted Evil

Na sparing se právě taky těšim dostanu přes hubu a co , jsem Čech a neměl bych se vzdávat po každem prvním neuspěchu Exclamation

a tohohle bychom se měli držet všichni :O)
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty27/11/2007, 11:08 pm

What a Face Každej je jinej a proto jsme jedineční Very Happy .....Jinak dnešní trénink byl dobrej , ale měl by být delší takhle si to neužiju What a Face ...Těšim se už na Čtvrtek cheers pirat
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty29/11/2007, 10:26 pm

Dneska hustej trénink na posílení vůle ..A kopy byly dobrý What a Face
Návrat nahoru Goto down
Dejvid Kejn

Dejvid Kejn


Poeet p?íspivku : 12
Age : 45
Localisation : Englije
Registration date : 28. 06. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty1/12/2007, 11:20 pm

Hory napsal:
Dneska hustej trénink na posílení vůle ..A kopy byly dobrý What a Face
TY si hustej. affraid Jen tak dal. Arrow
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty2/12/2007, 2:46 pm

Dejvid Kejn napsal:
Hory napsal:
Dneska hustej trénink na posílení vůle ..A kopy byly dobrý What a Face
TY si hustej. affraid Jen tak dal. Arrow

Tak to dík no What a Face What a Face Baví mě to tam hafec ..... What a Face Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty4/12/2007, 10:29 pm

Dneska to bylo hafo dobrý .... Hlavně to na tu hlavu , kolena nejlepší , jen ten klinč mě moc nešel Crying or Very sad ,ale budu ho trénovat..... What a Face
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty4/12/2007, 10:59 pm

Hory napsal:
Dneska to bylo hafo dobrý .... Hlavně to na tu hlavu , kolena nejlepší , jen ten klinč mě moc nešel Crying or Very sad ,ale budu ho trénovat..... What a Face

Chce to makat a makat a makat a makat a zase jenom makat pirat
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty4/12/2007, 11:27 pm

Hosi ve stredu dorazim zamakat Twisted Evil





Dulezity je aby to cloveka bavilo , to pak ani neojebava posilovacku tongue
Návrat nahoru Goto down
Capox




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 24. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty5/12/2007, 5:02 pm

Offspring napsal:
Hory napsal:
Dneska to bylo hafo dobrý .... Hlavně to na tu hlavu , kolena nejlepší , jen ten klinč mě moc nešel Crying or Very sad ,ale budu ho trénovat..... What a Face

Chce to makat a makat a makat a makat a zase jenom makat pirat
To jo no,včera byl hustej trénink Surprised Offspring nás nešetří Exclamation ale tim líp potřebujem to Smile škoda že nás netrénuje častejš Exclamation cya zejtra
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty5/12/2007, 5:05 pm

TJN jen mi nejdou když děláme na konci ty kliky ty pak na konci moc nedávám What a Face What a Face Crying or Very sad , ale ještě pár tréninků a bude to dobrý Smile

Offspring:Hele včerá jsi dobre trénoval líbylo se mi jak jsme si vyměnily dvojce pač jsem byl s kámošem a jehoznám 11let tak vim co udělá atd...a teď když jsem měl někoho koho neznám tak jsem se víc krýl a sledoval jeho pohyb nohou a rukou Smile takže peckáááááá TRÉNINK.
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty6/12/2007, 10:13 pm

Ty voe dneska to bylo fakt dobrej trénink už jsem na konec nemohl už nic skoro dělat , líbylo se mi jak si nás učil kombynovat ruce a nohy to je dobrý What a Face a pak kekonci ty kliky 1.2.3 taky dobrý i když musim se přiznat posledních 30sekund jsem to už šidil dělal jsem kliky jen do půlky Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty11/12/2007, 11:00 pm

Dneska mazec trénink ....Ale nejlepší byl Offspring jsi borec Smile....Těšim se už na Jirku doufám že ve Čtvrtek příjde Smile What a Face
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty13/12/2007, 2:12 pm

Však on tě tenhumor přejde Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty13/12/2007, 5:17 pm

Pavel napsal:
Však on tě tenhumor přejde Twisted Evil

Nevim hodně mě to tam baví Hlavně když tam trénujou tihle borci: Offspring , Jirka , Pavel....Snima byly a jsou dobrý tréninky Smile :face:Jo a z čeho soudíš že mi humor přejde ???
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty13/12/2007, 10:26 pm

Offspring: Hele dneska ten trénink se mi líbil fakt nářes doufám že zítra nebudu usínat při školním turnaji ve florballe What a Face What a Face
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty13/12/2007, 11:14 pm

Hory napsal:
Offspring: Hele dneska ten trénink se mi líbil fakt nářes doufám že zítra nebudu usínat při školním turnaji ve florballe What a Face What a Face

Florball je pro zensky...a kdyz budes usinat,tak jedine dobre,aspon je videt,ze jsi do treninku dal maximum a budes jen lepsi..honit se za mickem umi kazdej pirat
Návrat nahoru Goto down
Capox




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 24. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty14/12/2007, 10:28 am

Přesně florball je pro holky Very Happy jinak včera super trenink a škoda že jsi tim medicimbalem neřezal všechny What a Face teď sedim ve škole mam 1. hodinu a mam pocit že tu zdechnu Exclamation no tak cya v úterý
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty14/12/2007, 1:21 pm

Offspring napsal:
Hory napsal:
Offspring: Hele dneska ten trénink se mi líbil fakt nářes doufám že zítra nebudu usínat při školním turnaji ve florballe What a Face What a Face

Florball je pro zensky...a kdyz budes usinat,tak jedine dobre,aspon je videt,ze jsi do treninku dal maximum a budes jen lepsi..honit se za mickem umi kazdej pirat

No neusnul jsem , ale nemohl jsem běhat tak jsem jen lehal do střel What a Face no na tréninku ze sebe skouším dát vše ...Jen mě štve jak mám rostrvaný ty klouby a nehojíseto tak ty kliky dělám skoro jak holka Very Happy What a Face .........
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty19/12/2007, 8:27 pm

V uterý mě to hafec bavilo a už se těšim na pátek snad příjdu What a Face
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokec po tréninku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec po tréninku   Pokec po tréninku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pokec po tréninku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: pokec (vzkazy)-
Přejdi na: