Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev

Goto down 
+2
Hory
Offspring
6 posters
AutorZpráva
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty27/11/2007, 10:50 pm

co by člověk pro ten Thaibox neudělal co... kdo cvičí v posilovně,ať se přihlásí :-D
Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty27/11/2007, 11:13 pm

Offspring napsal:
co by člověk pro ten Thaibox neudělal co... kdo cvičí v posilovně,ať se přihlásí :-D

Já jo zajdu tam a trénuju to co jsem se naučil a občas doma nějáké to posilování What a Face
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty27/11/2007, 11:59 pm

Hory napsal:
Offspring napsal:
co by člověk pro ten Thaibox neudělal co... kdo cvičí v posilovně,ať se přihlásí :-D

Já jo zajdu tam a trénuju to co jsem se naučil a občas doma nějáké to posilování What a Face

fuck off posilovani, uz aby ten mesic sazky byl za mnou pirat drunken
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty28/11/2007, 9:09 pm

V utery byl Stava poprve se mnou ve fitu a uz o tom pise do sveta Razz

Hosi ty voe ty si hotovej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty28/11/2007, 10:34 pm

Pavel napsal:
V utery byl Stava poprve se mnou ve fitu a uz o tom pise do sveta Razz

Hosi ty voe ty si hotovej Very Happy

ty kravo tak tohle se musi nekam zaznamenat vole neee,kdyz uz ja se k tomuhle odhodlam vis jak study scratch ... ale zas tak spatny to nebylo az na ty 150kg pomaly hovadaky pirat Question
Návrat nahoru Goto down
Dejvid Kejn

Dejvid Kejn


Poeet p?íspivku : 12
Age : 45
Localisation : Englije
Registration date : 28. 06. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: JA ZIRAM!!!   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty29/11/2007, 7:59 pm

TY vole gratulace,vsecko nejlepsi k budoucim brisakum ( nas malej ovarku) lol!
Návrat nahoru Goto down
Dejvid Kejn

Dejvid Kejn


Poeet p?íspivku : 12
Age : 45
Localisation : Englije
Registration date : 28. 06. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Pro vas!   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty29/11/2007, 8:06 pm

No a abych nezklamal sve priznivce,zde pridavam neco maleho pro zasmani: Nymfomanka ve velké krizi jde po ulici. Má obrovskou chuť na sex. Klepe na nějaké dveře, ale nikdo neotevře a nikde nikoho nepotká. Potom uvidí kostel a vejde do něj. Není tam nikdo krom kněze.
"Co si přeješ, dcero?" ptá se farář.
"Tebe, vem si mě!"
"Prosím?" ptá se otec.
"Chci to a už to nevydržím!!!"
"Ale dcero, jsi v domě božím!!"
"To je mi jedno, chci, abys se mnou souložil, hned!"
"Ale já nemohu! Jsem kněz!!!"
Dívka se svlékne a lehne si na oltář. Má nádherné tělo a kněz neví, co dělat, už to nemůže vydržet, poleje ho horko, pokřižuje se a ptá se Ježíše: "Pane, co mám dělat?"
A Ježíš odpoví: "Sundej mě z kříže, ty debile, sundej mě z kříže !!!!"

santa
Návrat nahoru Goto down
Dejvid Kejn

Dejvid Kejn


Poeet p?íspivku : 12
Age : 45
Localisation : Englije
Registration date : 28. 06. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: !!!!!!   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty29/11/2007, 8:13 pm

A jeste jeden pro OFFA,aby se na me nezlobil za toho ovarka CHA:
Telefonuje pacientka z lázní přítelkyni: "Představ si, Julčo, že už jsem shodila tři kila!" - "To je vynikající, jenže při tvé váze znamenají tři kila asi tolik, jako stokorunová sleva z ceny mercedesu!
Sleep
Děda u mladé lékařky, ta mu říká: "Musíte přestat onanovat!" - "A proč?" - "Potřebuji vám změřit tlak!"
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty29/11/2007, 11:07 pm

Dejvid Kejn napsal:
A jeste jeden pro OFFA,aby se na me nezlobil za toho ovarka CHA:
Telefonuje pacientka z lázní přítelkyni: "Představ si, Julčo, že už jsem shodila tři kila!" - "To je vynikající, jenže při tvé váze znamenají tři kila asi tolik, jako stokorunová sleva z ceny mercedesu!
Sleep
Děda u mladé lékařky, ta mu říká: "Musíte přestat onanovat!" - "A proč?" - "Potřebuji vám změřit tlak!"

Ty vole hoši ty jsi kunda to snad není možný Very Happy Very Happy ty jsi pořád v Englandu vole a vaříš pizzu?! Přijeď, uvaříme nějakej oldschool hašiš a bude nám hej pirat study
Návrat nahoru Goto down
Petr Zemánek

Petr Zemánek


Poeet p?íspivku : 38
Age : 35
Registration date : 05. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty30/11/2007, 2:02 am

A nebude to škoda makat jen mesic a pak se na to vysrat?? Smile
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty30/11/2007, 5:54 pm

bude to skoda.....

ale offspring je oldschool , je mu staci jako Chucku Norisovi jen mesic
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty1/12/2007, 1:58 pm

Pavel napsal:
bude to skoda.....

ale offspring je oldschool , je mu staci jako Chucku Norisovi jen mesic

Presne tak..taky oldschool je pridat se k jako jedinej chlap k zenskym na spinning a jet si svoje tempo vid Pajo Very Happy pirat
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty1/12/2007, 6:59 pm

Offspring napsal:
Pavel napsal:
bude to skoda.....

ale offspring je oldschool , je mu staci jako Chucku Norisovi jen mesic

Presne tak..taky oldschool je pridat se k jako jedinej chlap k zenskym na spinning a jet si svoje tempo vid Pajo Very Happy pirat


jasnááá
Návrat nahoru Goto down
Dejvid Kejn

Dejvid Kejn


Poeet p?íspivku : 12
Age : 45
Localisation : Englije
Registration date : 28. 06. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty1/12/2007, 11:15 pm

Offspring napsal:
Dejvid Kejn napsal:
A jeste jeden pro OFFA,aby se na me nezlobil za toho ovarka CHA:
Telefonuje pacientka z lázní přítelkyni: "Představ si, Julčo, že už jsem shodila tři kila!" - "To je vynikající, jenže při tvé váze znamenají tři kila asi tolik, jako stokorunová sleva z ceny mercedesu!
Sleep
Děda u mladé lékařky, ta mu říká: "Musíte přestat onanovat!" - "A proč?" - "Potřebuji vám změřit tlak!"

Ty vole hoši ty jsi kunda to snad není možný Very Happy Very Happy ty jsi pořád v Englandu vole a vaříš pizzu?! Přijeď, uvaříme nějakej oldschool hašiš a bude nám hej pirat study


Zdravim te,je to tak,jeste porad tu smrdim,ale uz me to nebavi,styska se mi;asi prijedu a svarime neco! Laughing .
A to bych nebyl ja,kdybych neco nepridal,Takze AAAAA:
Když jsem byl mladší, nenáviděl jsem účastnit se svateb. Tetičky a známé babičky chodily ke mně, štípaly mě do tváře, smály se a říkaly: "Ty budeš další."
Přestaly s tím, když jsem jim na pohřbech začal dělat to samé.
afro
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty2/12/2007, 5:58 pm

Dejvid Kejn napsal:
Offspring napsal:
Dejvid Kejn napsal:
A jeste jeden pro OFFA,aby se na me nezlobil za toho ovarka CHA:
Telefonuje pacientka z lázní přítelkyni: "Představ si, Julčo, že už jsem shodila tři kila!" - "To je vynikající, jenže při tvé váze znamenají tři kila asi tolik, jako stokorunová sleva z ceny mercedesu!
Sleep
Děda u mladé lékařky, ta mu říká: "Musíte přestat onanovat!" - "A proč?" - "Potřebuji vám změřit tlak!"

Ty vole hoši ty jsi kunda to snad není možný Very Happy Very Happy ty jsi pořád v Englandu vole a vaříš pizzu?! Přijeď, uvaříme nějakej oldschool hašiš a bude nám hej pirat study


Zdravim te,je to tak,jeste porad tu smrdim,ale uz me to nebavi,styska se mi;asi prijedu a svarime neco! Laughing .
A to bych nebyl ja,kdybych neco nepridal,Takze AAAAA:
Když jsem byl mladší, nenáviděl jsem účastnit se svateb. Tetičky a známé babičky chodily ke mně, štípaly mě do tváře, smály se a říkaly: "Ty budeš další."
Přestaly s tím, když jsem jim na pohřbech začal dělat to samé.
afro

cool study :-D
Návrat nahoru Goto down
Obelix

Obelix


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 09. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty8/12/2007, 2:18 pm

Hoši Když jdou malí děti spát tak se dívaj pod postel jestli tam neni bubák, když jde spát bubák tak se dívá pod postel jestli tam neni Chuck Notrris a když jde spát Chuck Norris tak se dívá pod postel jestli tam neni Obelix Very Happy A propo Do tří neděl bych měl udělat Come Back ve velkym stylu...Offspringu budeme chodit do posilovny spolu ať si tě můžu hlídat? pirat
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty8/12/2007, 3:42 pm

Obelix napsal:
Hoši Když jdou malí děti spát tak se dívaj pod postel jestli tam neni bubák, když jde spát bubák tak se dívá pod postel jestli tam neni Chuck Notrris a když jde spát Chuck Norris tak se dívá pod postel jestli tam neni Obelix Very Happy A propo Do tří neděl bych měl udělat Come Back ve velkym stylu...Offspringu budeme chodit do posilovny spolu ať si tě můžu hlídat? pirat

Ty mas zabavu,plesoune Very Happy Jasne,ze pujdem spolu,neboj se nic,az prijedes,dej vedet..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev   Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Posilovna s Dragonettym..pumpičky,železo a krev
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: pokec (vzkazy)-
Přejdi na: