Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pro Jirku

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Dejvid Kejn

Dejvid Kejn


Poeet p?íspivku : 12
Age : 45
Localisation : Englije
Registration date : 28. 06. 07

Pro Jirku Empty
PříspěvekPředmět: Pro Jirku   Pro Jirku Empty22/7/2007, 3:39 pm

Návrat nahoru Goto down
Hory

Hory


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 18. 11. 07

Pro Jirku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro Jirku   Pro Jirku Empty9/12/2007, 1:46 pm

Ahoj hele včera jsem koukal na ten tvůj zápas dobře si mu dal , na konci jsem se divil že to neukončily pro jasnou převahu na tvé straně ...BLAHOPŘEJI TI K VÍTĚZSTVÍ cheers What a Face Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

Pro Jirku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro Jirku   Pro Jirku Empty9/12/2007, 2:18 pm

Hory napsal:
Ahoj hele včera jsem koukal na ten tvůj zápas dobře si mu dal , na konci jsem se divil že to neukončily pro jasnou převahu na tvé straně ...BLAHOPŘEJI TI K VÍTĚZSTVÍ cheers What a Face Very Happy

Přidávám se, sice jsem neviděl,ale slyšel jsem, že to byl pure muaythai..Takže gratuluju pirat
Návrat nahoru Goto down
Capox




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 24. 11. 07

Pro Jirku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro Jirku   Pro Jirku Empty10/12/2007, 5:12 pm

Offspring napsal:
Hory napsal:
Ahoj hele včera jsem koukal na ten tvůj zápas dobře si mu dal , na konci jsem se divil že to neukončily pro jasnou převahu na tvé straně ...BLAHOPŘEJI TI K VÍTĚZSTVÍ cheers What a Face Very Happy

Přidávám se, sice jsem neviděl,ale slyšel jsem, že to byl pure muaythai..Takže gratuluju pirat
Jojo přesně tak...Jirka to dával luxusně,je to borec :!:takže GRATULUJU Jirko Exclamation a nakopal bych ty moderátory jak se smali Jirkovo angličtině Exclamation Chtěl bych vidět je.Těšim se na úterý Exclamation Cya
Návrat nahoru Goto down
Petr Zemánek

Petr Zemánek


Poeet p?íspivku : 38
Age : 35
Registration date : 05. 05. 07

Pro Jirku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro Jirku   Pro Jirku Empty11/12/2007, 2:31 pm

Capox napsal:
Offspring napsal:
Hory napsal:
Ahoj hele včera jsem koukal na ten tvůj zápas dobře si mu dal , na konci jsem se divil že to neukončily pro jasnou převahu na tvé straně ...BLAHOPŘEJI TI K VÍTĚZSTVÍ cheers What a Face Very Happy

Přidávám se, sice jsem neviděl,ale slyšel jsem, že to byl pure muaythai..Takže gratuluju pirat
Jojo přesně tak...Jirka to dával luxusně,je to borec :!:takže GRATULUJU Jirko Exclamation a nakopal bych ty moderátory jak se smali Jirkovo angličtině Exclamation Chtěl bych vidět je.Těšim se na úterý Exclamation Cya

// moderatoři Jirku určitě moc dobře znaji:-) a byl to spis vtip..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pro Jirku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro Jirku   Pro Jirku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pro Jirku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: pokec (vzkazy)-
Přejdi na: