Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 trénink

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

trénink Empty
PříspěvekPředmět: trénink   trénink Empty27/6/2007, 9:33 pm

Dnes jsem měl možnost poprvé po 6 měsícíh čuchnout si k bandážím..docela hustý. Chci tímto poděkovat všem přítomným na tréninku jmenovitě fajnšmekrovi Obelixovi a hubeňourovi Pájovi..já toho vaška sundám Very Happy pirat
Návrat nahoru Goto down
Pajaboy

Pajaboy


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 12. 05. 07

trénink Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink   trénink Empty28/6/2007, 10:36 am

No Honzíku....bylo mi ctí. Ale škoda, že jsem si do Tebe ještě nedrcnul What a Face taže v pátek repete a už se moc t+ěšim na první sparing affraid
Návrat nahoru Goto down
Pajaboy

Pajaboy


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 12. 05. 07

trénink Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink   trénink Empty27/10/2007, 12:27 am

Zdravim lenoši!!! Tak jsem dnes po měsíci a půl zavítal na trenink a teda nic moc. Bylo nás tam všeho všudy 5. Kluci kluci slabota! Doufám, že se v hojném počtu přihrnete a dáte dokupy svá, obezitou znetvořená, tělíčka a 17.11. budeme lámat kosti pohledem lol! Jinač klukům, co mají na zítřek nabroušenou kosu, držim palčáky. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Offspring

Offspring


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 07. 05. 07

trénink Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink   trénink Empty30/10/2007, 9:49 pm

Pajaboy napsal:
Zdravim lenoši!!! Tak jsem dnes po měsíci a půl zavítal na trenink a teda nic moc. Bylo nás tam všeho všudy 5. Kluci kluci slabota! Doufám, že se v hojném počtu přihrnete a dáte dokupy svá, obezitou znetvořená, tělíčka a 17.11. budeme lámat kosti pohledem lol! Jinač klukům, co mají na zítřek nabroušenou kosu, držim palčáky. Twisted Evil

Obezitou znetvořená tělíčka...prosimtě o kom to mluvíš? Každej civilizovanej člověk přece ví, že v Elgu jsou samy vysekanci pirat pirat king
Návrat nahoru Goto down
dragonetty

dragonetty


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 07. 05. 07

trénink Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink   trénink Empty1/11/2007, 12:09 pm

hmmm ..... pig
Návrat nahoru Goto down
Mára

Mára


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 07. 05. 07

trénink Empty
PříspěvekPředmět: čusa, jenom trénujte, ať je nás toho 17. v Praze co nevíc   trénink Empty3/11/2007, 10:18 pm

Offspring napsal:
Pajaboy napsal:
Zdravim lenoši!!! Tak jsem dnes po měsíci a půl zavítal na trenink a teda nic moc. Bylo nás tam všeho všudy 5. Kluci kluci slabota! Doufám, že se v hojném počtu přihrnete a dáte dokupy svá, obezitou znetvořená, tělíčka a 17.11. budeme lámat kosti pohledem lol! Jinač klukům, co mají na zítřek nabroušenou kosu, držim palčáky. Twisted Evil

Obezitou znetvořená tělíčka...prosimtě o kom to mluvíš? Každej civilizovanej člověk přece ví, že v Elgu jsou samy vysekanci pirat pirat king
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





trénink Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink   trénink Empty

Návrat nahoru Goto down
 
trénink
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: pokec (vzkazy)-
Přejdi na: